Mc Donald´cup

Fotbalový turnaj Mc Donald´s cup

V dubnu se  žáci naší školy zúčastnili okrskových kol fotbalového turnaje Mc Donald´cup, kterého se naše škola účastní již několik let. Soutěží se ve dvou kategoriích mladší žáci ( 1. – 3./4. ročník) a starší žáci (4. – 5. ročník).  Obě okrsková kola  se konala na  fotbalovém hřišti v Žabčicích.  Naši žáci úspěšně porazili všechny zúčastněné týmy a postupují tedy v obou kategoriích do okresního finále, které se bude konat v polovině května v Modřicích. Gratulujeme a děkujeme všem našim reprezentantům, kteří spojili své síly, byť často stojí proti sobě v poli jako soupeři.  Poděkování patří také jejich trenérům, kteří vedou jejich pravidelné tréninky v Židlochovicích, ve Vojkovicích a v dalších týmech. Velké poděkování patří panu Tsibelenkovi, který oba týmy doprovázel a zastal tak roli trenéra a kouče chlapců.

Mgr. Daniela Tichá