Základní škola Židlochovice

Mc Donald´s cup

McDonald Cup

Celé utkání se odehrávalo v Modřicích na fotbalovém hřišti. Sešly se tu s námi týmy z okolí a to z Ořechova, Zastávky, Těšan, Kuřimi a nechyběl ani tým z Modřic.

I přes studený vítr nám sluníčko svítilo a my se mohli pustit do boje o vítězství. V 9:00 h proběhlo zahájení, kde se hráči mohli doptat na pravidla hry a dozvěděli se také to, že první proběhnou zápasy mezi Modřicemi a Zastávkou a současně mezi Židlochovicemi a Ořechovem a to proto, že hřiště bylo rozděleno na dvě části.

Tento zápas byl pro naše hráče velmi náročný, celá hra byla opravdu napínavá a skončila s těsným výsledkem 4 : 3 pro náš tým. Poté náš tým čekal zápas se Zastávkou, s hráči z Těšan a z Modřic. Těšany byly také velmi silným protihráčem, ale ani přes to náš tým nezažil žádnou prohru.

Před posledním zápasem se chlapci dozvěděli, že jsou zatím nejlepší ze všech zúčastněných týmů, proto je opustil stres a poslední zápas si užili naplno. Jejich výhra jim potvrdila to, že zlatý pohár už jim nikdo nevezme.

Děkujeme opět panu Tsibelenkovi  za doprovod.

Markéta Koláčková