Základní škola Židlochovice

Mikuláš v mateřské škole

My, žáci volitelného předmětu Dramatická výchova – 9.r., jsme dnes navštívili obě budovy MŠ v Židlochovicích. Děti byly moc překvapené a myslím, že se jim naše představení líbilo. Přišli jsme převlečení za čerty, anděly a Mikuláše.

Nejprve jsme zahráli dětem příběh o tom, jak a proč se vlastně Mikuláš stal svatým. Potom andílci rozdali dětem pytlíčky se sladkostmi. Děti se s námi chtěly i fotit, tak jsme se i fotili. Některé děti se přiznaly, že trošku zlobily, ale řekly, že se polepší. Moc rychle to uteklo a všichni byli spokojení. Z čertů měly některé děti i radost!

Všechno proběhlo tak, jak mělo. Představení s námi připravila paní učitelka Bravencová, paní učitelka Studená a doprovod nám poskytla paní učitelka Slivečková. Děkujeme :-)

Z dalších našich dojmů :

- Dnešek jsem si moc užila, myslím, že se nám to povedlo a že se to dětem líbilo. Mám moc ráda děti a všechny byly moc hodné a šikovné. Zazpívaly nám, zahrály na nástroje.

- Moc jsem si to užila! A moc mne mrzí, že už příští rok nebudeme moct hrát. A jsem moc ráda za tu partu, co jsme si tu vytvořili.

- Představení se nám povedlo, děti byly šťastné, i když dvě se nám rozplakaly, ale andílci je utěšili.

- Bylo to fajn, dětem se to moc líbilo a měly radost, občas si někdo z nás spletl text nebo se přeřekl, ale vždy to nakonec uhrál tak, že to ani nebylo poznat. Líbilo se to i paním učitelkám, a doufají, že jim zase brzy něco zahrajeme.

- Bylo moc hezké a milé, když nám děti při odchodu mávaly.

 

                                                                             Za všechny členy dramatické výchovy 9.r.

                                                                                                                        Anna Zástěrová