Módní návrháři

V pondělí tj. 29. 4. 2024 se v družině odehrálo neuvěřitelně kreativní odpoledne, které děti proměnilo ve skutečné módní návrháře. Cílem bylo navrhnout oblečení pro domácí mazlíčky, lidské tvory nebo se vydat na cestu své fantazie a vytvořit jakýkoliv návrh oblečení. Měly na výběr, zda tvořit venku s křídami a přírodninami nebo uvnitř s různými materiály. Děti se naplno ponořily do tvůrčího procesu. Od pestrých kostýmů pro psí společníky, přes extravagantní šaty pro kočičí modely, až po netradiční oblečení pro postavičky z pohádek. Děti se navzájem inspirovaly a podporovaly, což celou akci ještě umocnilo. Je úžasné vidět, jak se děti mohou tak pozitivně zapojit do tvůrčích aktivit. Takové odpoledne nejenže posiluje jejich fantazii a kreativitu, ale také buduje jejich sebedůvěru a schopnost pracovat v týmu. Děkujeme všem zúčastněným.