Základní škola Židlochovice

Nadílka pro zvířátka

Nadílka zvířátkům

Dne 13. února 2015 ve školní družině proběhla akce ,,Nadílka pro zvířátka‘‘. Tento den byl přímo stvořený pro výlet do přírody, sluníčko krásně svítilo a my s nadšením vyrazili na kopec Výhon. Děti si z domů přinesly zrní, lojové koule, mrkve, jablíčka a různá semínka, která jsme zanechali v přírodě zvířátkům. Po cestě jsme všichni zdolávali překážky v podobě bláta a potůčky tajícího sněhu. Všichni jsme byli nadšeni z krásného počasí a z dobrodružství, které nám příroda přichystala a proto nám vůbec nevadilo, že jsme se trošku umazali. Radost, kterou jsme připravili pro zvířátka, stála za všechno úsilí. Všechny děti se už těší, až vyrazíme znovu do kopců za dalším dobrodružstvím.                                                                                                                                       Jana Koupilová, vedoucí školní družiny