Základní škola Židlochovice

O nejkrásnější vejce

Dne, 28.3.2018, jsme ve školní družině uspořádali soutěž o nejkrásnější velikonoční vajíčko. Děti měly na výběr z několika technik, kde vyjádřily svoji fantazii. Nejvíce se dětem líbilo barvit vajíčka temperovými barvami. A i když neměly děti na tvoření mnoho času, zhostily se úkolu svědomitě a s radostí. Vybrat to nejkrásnější a nejoriginálnější vajíčko bylo pro členy poroty opravdu velmi těžké. Nakonec se porota po těžkém rozmýšlení rozhodla a vyhlásila vítěze jednotlivých kategorií, které odcházely s diplomem a věcnou odměnou. Ale protože všechny vajíčka byla opravdu vydařená, tak nakonec každé dítě dostalo, alespoň sladkou odměnu.

Kategorie 1. třídy a Přípravky:

  1. místo: Klobouk Lukáš
  2. místo: Dubinevyč Kamila
  3. místo: Pančík Sebastian

Kategorie 2. třídy:

  1. místo: Kučerová Adéla
  2. místo: Slováčková Gabriela
  3. místo: Ježková Tereza

Kategorie 3. a 4. třídy:

  1. místo: Zatloukalová Gita
  2. místo: Školová Adéla
  3. místo: Komínek Lukáš