Okresní kolo v basketbalu

Ve středu 27. 2. se vybraní žáci z 8. a 9. ročníků zúčastnili okresního kola v basketbalu, který se konal v Tišnově. Naši školu reprezentovali tito žáci:

Samuel Ryšavý, Karel Darolík, Patrik Paták, Daniel Košar, Matyáš Hanek, Tomáš Kresa, Adam Kosina, Jirka Kilberger a Tomáš Vrbka.

Kluci se utkali v základním kole se ZŠ Pohořelice, ZŠ Smíškova a ZŠ Vranovice. V základní skupině se bohužel podařilo zvítězit pouze nad ZŠ Vranovice, nicméně to stačilo na postup ze skupiny.

V dalším kole se postavili proti žákům ze ZŠ Ořechov a s výhrou 18:4 si vybojovali krásné 5. místo.

Hoši se velmi snažili a i přes to, že většina z nich nejsou basketbalisti, tak podávali velmi pěkné výkony. Děkujeme za reprezentaci a fair play!:)

Mgr. Hana Hudečková