Základní škola Židlochovice

Okresní kolo ve šplhu o tyči

Díky vyhranému okrskovému kolu ve šplhu o tyči, který se konal 21. 11. na naší škole, se vítězné družstvo vydalo na okresní kolo do Šlapanic, které proběhlo ve středu 29. 11 v tělocvičně ZŠ. Zástupci naší školy změřili své síly s žáky ze ZŠ Šlapanice, Střelice a Tišnov.

Žáci byli v dobré náladě a kondici a nakonec se umístili na 2. místě o vteřinku za Střelicemi, které soutěž každoročně vyhrávají. Během vyhlášení došlo k menším organizačním problémům, kdy byla naše škola vyhlášena jako 4. Vše se však vyjasnilo a nic nebránilo žákům jít si pro pohár.

Gratulujeme žákům ke krásnému 2. místu a děkujeme, za dobrou reprezentaci naší školy.

Soupiska:

Sandra Vetešková

Michael Horák

Kristýna Sítková

Štěpán Hanek

Jiřina Marková

Lukáš Cyhan

Natálie Furchová

Denis Ursacher

Celkové pořadí:

  1. ZŠ Střelice
  2. ZŠ Židlochovice
  3. ZŠ Šlapanice
  4. ZŠ Tišnov