Základní škola Židlochovice

Okresní soutěž ve šplhu

Okresní kolo ve šplhu

 V úterý 20.11. se v Bílovicích nad Svitavou uskutečnilo okresní kolo soutěže ve šplhu. Na tuto akci byli nominování vybraní žáci, kteří své kvality předvedli již v okrskovém kole, ze kterého se nominovali.

Okresního kola se zúčastnily celkem 4 základní školy, soutěžilo se v rámci družstev složeného z jedné dívky a jednoho chlapce z každého ročníku.

Naše škola vybojovala krásné druhé místo. Ze soutěže jsme si kromě cenného poháru přivezli i ocenění nejlepších, tedy nejrychlejších žáků – nejrychlejší žákyně ze všech soutěžících VIII. ročníků  byla Kristýna Sítková  s časem 4,02s a nejrychlejším závodícím žákem IX. ročníku se stal Lukáš Cyhan s časem 2,58.

 

Všem účastníkům děkujeme za aktivitu a sportovní nasazení při reprezentování školy.