Základní škola Židlochovice

Okrsková kola ve florbalu

Naše škola se zúčastnila okrskových kol ve florbalu konaných v Pohořelicích. Mladší žáci se vydali na turnaj ve středu 5.11. Přivezli si cenné druhé místo, když hladce porazili týmy ZŠ Rajhrad (5:0), ZŠ Modřice (5:0) a ZŠ Želešice (4:1). V boji o první místo podlehli týmu ZŠ Pohořelice (0:3)

Soupiska týmu: Ursacher Denis, Buchta Martin, Slanař Ondřej, Pacák Patrik, Jílek Patrik, Nováček Kryštof, Nentvich Jakub, Lukeš Petr, Latta Jakub, Pavka Matěj, Vaculík Pavel

Starší žáci odehráli svůj turnaj v pátek 14.11. taktéž v Pohořelicích. Na našem týmu bylo znát, že sestava není zcela kompletní a na výsledku se to podepsalo. Družstvo si odvezlo 5. místo ze šesti soutěžících týmů, když v posledním zápase přehrálo ZŠ Vranovice 4:3. V předchozích zápasech kluci podlehli týmům ZŠ Rajhrad (0:3) a ZŠ Pohořelice (0:9).

Soupiska týmu: Rožnovský Matěj, Buchta Ondřej, Bareš Martin, Nentvich Jan, Rapáč Marek, Mahovský Jakub, Sláma Tomáš, Pančík Matyas, Mikulášek Martin.

 

Mgr. David Kopeček