Základní škola Židlochovice

Okrskové kolo ve šplhu

Dne 15.11.2019  se konalo na naší škole okrskové kolo ve šplhu na tyči. Naši školu reprezentovala 2 družstva. Kromě naší školy se zúčastnily školy ZŠ Rajhrad, Gymnázium Židlochovice, ZŠ Pohořelice, ZŠ Želešice a ZŠ Těšany.  Mezi jednotlivci uspěli na prvním místě z šestých tříd Urbánková Natálie ze 6.F, z osmých tříd Sandra Vetešková z 8.D  a devátých tříd Štěpán Hanek z 9.C. Družstvo ''A'' ve složení Štěpán Hanek, Lucie Šárková, Michael Horák, Sandra Vetešková, Michal Tran, Karolína Richterová, Lukáš Martinek a Natálie Ubránková, se umístilo na prvním místě a tím pádem postupuje do okresního kola. Družstvo ''B'' ve složení Kristýna Sítková, Matěj Michalčík, Klára Baráková, Lukáš Kelbl, Natálie Týnová, Šimon Vrba, Nebenführová Andrea a Adam Bohm, se umístilo na pěkném pátém místě. Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy a nadšení, které do šplhu vložili.  

                                                                                                                            Karolína Sedláková (9.E)