PEXESOVÝ KRÁL

V pátek odpoledne dne 13. 11. 2015 se všechny družinové děti sešly v budově školy na Coufalíkově náměstí, aby si zahrály soutěž o pexesového krále. Počet družinových dětí je opravdu velký, ale i přesto jsme naplánovali soutěž tak, aby si zahrál úplně každý. Do příprav a organizace se aktivně zapojily i děti. Pomáhaly třídit a míchat pexesa, připravit družinové třídy k soutěži a organizovat průběh. Děti byly rozděleny do 4 skupin a z každé skupiny jsme získali jednoho výherce, který postoupil do semifinále. Zde si zahrála Adélka Bělušová(1.B) a Míša Sklenská(1.A), Adam Horák(2.B) a Michal Horák(4.B). Třetí místo v soutěži o pexesového krále obsadil tedy Adam, druhé místo si zaslouženě odnesla Adélka a první místo bylo připsáno Michalovi. Děti si za vítězství ve skupině odnesly diplom a pexeso a za celkovou výhru v soutěži zaslouženou odměnu s diplomem svého umístění.  Je potřeba neopomenout i výbornou atmosféru, kterou vytvořili fanoušci. Děti své kamarády podporovaly, hecovaly a s úsměvem výhercům zatleskaly.