Základní škola Židlochovice

Pohár rozhlasu postup

V úterý 22.5, se uskutečnilo krajské kolo Poháru rozhlasu v Břeclavi, do kterého se dostali naši žáci v kategorii mladší žáci a mladší žákyně. Holky měly obrovskou konkurenci a tak vybojovaly krásné 7. místo s celkovým počtem 4654 bodů. Kluci bojovali také ze všech sil a jejich výkony je dostaly až na vytoužené první místo s celkovým počtem bodů 4055.

Za mladší žáky nás reprezentovali: Kryštof Hanek, Štěpán Hanek, Šimon Melichar, Radim Švábik, Michael Horák, David Sosnar, Patrik Pastorek, Aleš Jakubička a Tomáš Vrbka.

Reprezentantky za mladší žákyně: Adéla Bažantová, Sofie Chudosovcevová, Tereza Uhnáková, Adéla Sigmundová, Sandra Vetešková, Adéla Cikánová, Nikola Dvořáková, Adéla Prokešová a Markéta Konečná, která předvedla, i se zlomeným palcem, skvělé výsledky.

Žákům moc děkujeme za perfektní reprezentaci a klukům držíme palce v republikové kvalifikaci. :) 

Mgr. Hana Hudečková a Mgr. Lubor Maněk