Základní škola Židlochovice

Pohár vybojovala 6.C

Ve středu 22.1. se uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků první části Školní florbalové ligy, ve které se utkaly týmy šestých a sedmých ročníků. Ty byly rozřazeny do dvou skupin a pořadí ze skupin poté určovalo o jaké celkové umístění budou jednotlivá družstva bojovat.
Po hladkém průchodu základní skupinou to byl tým 6.C, který si z letošního prvního ročníku Školní florbalové ligy odnesl velký putovní pohár, když zvítězil po prodloužení na samostatné nájezdy nad celkem 7.B (2:1).
Soupiska týmu: Patrik Jílek, Jiří Koukal, Jáchym Lazar, Aleš Rudolf Litera, Daniel Hýsek a Jindřich Šálovský.
Vítězům gratulujeme a děkujeme všem zúčastněným týmům za hladký průběh soutěže a těšíme se na další ročník.
Celkové pořadí první části soutěže  - článek zde

David Kopeček