Základní škola Židlochovice

Přespávání v jurtě

Ke konci školního roku se 2.A rozhodla zažít malé dobrodružství. V posledním školním týdnu jsme sbalili karimatky a spacáky a na jednu noc se ubytovali v jurtě na školní zahradě, která je v průběhu celého školního roku využívána k venkovní výuce. Rodiče nás zásobili občerstvením na piknik.

Užili jsme si spoustu zábavy. Řešili jsme detektivní zápletku - záhadu ztraceného dortu a zahráli si spoustu dalších her. Nechyběla ani stezka odvahy. Přes počáteční obavy ji nakonec všichni zdolali s úsměvem. Na závěr dne proběhla malá diskotéka a pak už rychle do spacáků. Ráno jsme se posilnili snídaní, kterou jsme si den předtím upekli a nachystali. Čekali nás výborné rohlíky, chléb s vajíčkovou a paprikovou pomazánkou. Máme spoustu zážitků a příjemně strávených společných chvil.