Přespolní běžci opět vítězní

Okresní kolo v přespolním běhu se uskutečnilo 27.9. v Želešicích. Všechna družstva v nabité konkurenci obstála na výbornou a velmi překvapila!

Mladší žákyně (Nikola Dvořáková, Sandra Vetešková, Lucie Daněčková, Elen Skalníková) a starší žáci (Matěj Štýbl, Martin Plášek, Tomáš Plášek, Samuel Ryšavý) dokázali zvítězit a družstvo mladších žáků obsadilo 2. místo.

V jednotlivcích zvítězili Michael Horák, Sandra Vetešková a s obrovským náskokem také Adéla Sigmundová.

Do TOP 10 se podařilo umístit všem starším žákům (5. Samuel Ryšavý, 6. Tomáš Plášek, 7. Martin Plášek, 8. Matěj Štýbl), dále 3. Lucie Daněčková, 5. Nikola Dvořáková, 8. Denisa Nováková.

Vítězná družstva postoupila do krajského kola, které se uskuteční v pátek 5.10.2018 v Hodoníně.

Děkujeme za výbornou reprezentaci a velmi pěkné nasazení při závodě.