Rozloučení se školním rokem

Také letos proběhlo rozloučení se školním rokem, které naplánovaly a uskutečnily vychovatelky školní družiny pro družinové děti. Dne 24. 6. 2017 v 18:30 hodin byl sraz v budově školy na Komenského ulici. Pro mladší děti byl připraven večerní program, ale na starší děti čekal celodružinový program s noční stezkou a přespáním ve škole. Na děti čekaly vtipné úkoly na Výhonu, diskotéka s tombolou, stezka odvahy do sklepení v budově školy na Couf. náměstí. Čas vyplněný zábavou rychle uplynul a po vyhlášení večerky děti postupně usínaly. Ráno si pro děti přišli rodiče a děti odcházely radostně a se spoustami zážitků domů.

Jana Koupilová, vedoucí školní družiny