Schůzka s rodiči předškoláků

Vážení rodiče,

zveme Vás na schůzku, která proběhne 23. 6. 2020 v 16 hodin v multifunkčním sále v přístavbě školy pro rodiče prvňáčků a od 15.30 tamtéž pro rodiče dětí, které jsme přijali do přípravné třídy.

Na schůzce bude ředitel školy, jeho zástupkyně, třídní učitelky prvních tříd a vedoucí školní družiny a vedoucí školního poradenského pracoviště. Na programu bude organizace nového školního roku, požadavky ze strany školy na přípravu dítěte do první třídy. Seznámíme Vás s provozem školní družiny a organizací stravování ve školní jídelně.

Představíme Vám třídní učitelky vašich dětí.

Vzhledem k současné situaci bude na schůzku povolen vstup pouze jednomu zákonnému zástupci bez dětí. Děkujeme za pochopení.

Do budovy budete vstupovat vchodem do přístavby. Prosím, vezměte si roušku, pokud do té doby nebudou jiné pokyny.

Těšíme se na Vás.

Za vedení školy ředitel Mgr. Vladimír Soukop