Základní škola Židlochovice

IV. ročník výtvarné soutěže

V pátek, 23. 2. 2018, se ve školní družině uskutečnil IV. ročník výtvarné soutěže. Úkolem bylo namalovat „Nejkrásnější místo na světě“, ale šlo hlavně o fantazii každého zúčastněného malíře. Děti se pustily do výtvarného tvoření s radostí a na splnění zadání měly pouhou hodinu, ale i tak byly kresby velmi dobře propracované. Každé dítě tvořilo originálním způsobem O to více členové komise, která byla z řad dětí, měli nelehký úkol. Vybrat ty nejoriginálnější a nejpovedenější výkresy bylo opravdu velmi těžké. Tentokrát každý jednotlivec měl možnost vyhrát. Po nelehkém úkolu poroty se tak v jednotlivých kategoriích umístily tyto děti:

Kategorie 1. třídy a Přípravky:

  1. místo: Vilém Šiška
  2. místo: Anita Tóthová
  3. místo: Sebastian Pančík

Kategorie 2. třídy:

  1. místo: Adriana Slováčková
  2. místo: Patrik Giňa
  3. místo: Jakub Mušálek

Kategorie 3. a 4. a 5. třídy:

  1. místo: Matyáš Kunc
  2. místo: Adam Horák
  3. místo: Martin Bachratý

Všichni vítězové obdrželi diplomy a krásné ceny. Všem výhercům ještě jednou gratulujeme!

 

                                                                Jana Koupilová, vedoucí školní družiny