Škola ve znamení dýně

"Škola ve znamení dýně"

Začátek října se nesl ve znamení dýně. Prostory školy zdobí desítky a desítky dýní.

Žáci druhého stupně se aktivně zapojili do dýňového veselí a za pomoci učitelů tvořili výrobky s touto tématikou a výsledek byl opravdu rozmanitý…

Skutečné dýně žáci vydlabali a vyřezali či jinak umělecky zpracovali. Také se naučili připravit pokrmy z tohoto druhu zeleniny, vyzkoušeli si dýňový krém, pomazánku či dokonce chessecake a muffiny.

Žáci zpracovávali projekty na téma Dýně – sezónní potravina. Mezi další krásné výrobky patří také dřevěné podložky pod hrníčky.

Výtvarného zpracování dýni se žáci také zhostili na výbornou a krásné obrázky jsou k vidění napříč celou školou.

Za projevenou aktivitu a spolupráci děkuji všem žákům a samozřejmě i pedagogům, kteří se aktivně zapojili.