Školní festival

Chcete vědět, co jsou to Mendelinky nebo Biofeedback? Víte, jak se pracuje s Lego Spike? Byli jste někdy ve školní badatelně? A co Elixír chemie, recept na nepečené medovníkové kuličky, matematicko zeměpisná šipkovaná, boomwhackers, kahoot, mraveniště, netradiční pokusy z fyziky, 3D tisk, iRobot Root a další aktivity? Chcete si pohovořit na téma "Podpora nadaných žáků" nebo si prohlédnout mikroplasty ve vodě? Pokud ano, a zároveň byste se rádi dozvěděli, jak vzděláváme naše žáky, zveme Vás na Školní festival, který se uskuteční v sobotu 7.10. od 9 do 12 hodin ve školních budovách ZŠ Židlochovice.
V případě, že Vám při pobytu ve škole vyhládne, jsou připravené k ochutnávce polévky z naší školní jídelny.
Těšíme se na Vaši návštěvu.