Základní škola Židlochovice

Školní výlet 8.B

Výlet 8. B do Březové

Ve středu 1. 6. 2016 se naše třída 8. B vydala na školní výlet do Březové. Jeli jsme vlakem do Třebíče a tady jsme přestoupili na autobus, který nás zavezl do Rokytnice nad Rokytnou. Následovala pěší cesta do rekreačního střediska Březová.

Když jsme si odložili zavazadla a prohlédli si okolí a úplně nové chatky, šli jsme na oběd. Pak jsme vyrazili na první atrakci, což byla lukostřelba, a poté na lanový okruh, který všichni úspěšně zdolali. Spoustu zábavy jsme si užili i v Týmparku, což bylo seskupení čtyř různých her, při kterých jsme museli všichni spolupracovat. Večer nás čekal program, na který jsme se všichni těšili úplně nejvíce – paintball. Další den po snídani jsme vylezli na horolezeckou stěnu a hned poté jsme se projeli na raftech. Zpáteční cesta byla náročná, ale v Třebíči jsme se zastavili v cukrárně a po velkém občerstvení jsme opět nasedli na vlak.

Celý výlet se nám líbil a děkujeme paní učitelce Kadlcové a  paní učitelce Karpíškové, že to s námi zvládly.

Aneta Zabloudilová