Základní škola Židlochovice

4. místo v okresním finále

Po skvělém výkonu v Rajhradě, kde jsme postoupili z 1. místa, nás čekalo okresní finále v minikopané v Modřicích. Posíleni o uzdravené hráče jsme sem jeli s jasným cílem a to útočit opět na první příčky. Po základní skupině, kterou jsme dokázali vyhrát, nás čekal těžký soupeř z Kuřimi, kterého jsme "měli na lopatě", ale nakonec jsme podlehli 6:5 a čekal nás už jen souboj o 3. místo. Zklamání z těsné prohry jsme nedokázali dát za hlavu, a i když jsme v utkání s Bílovicemi vedli již 2:0, tak soupeř v posledním okamžiku hry srovnal a my šli opět na penalty. V těch měl více štěstí soupeř a naše "malá katastrofa" byla dokonána. V příštím roce nás čeká jediné, a to potvrdit, že nám v tento den jen nepřálo štěstí. Děkuji všem hráčům za předvedené výkony a férovou hru.

Mgr. Václav Tesař