Smutné stříbro z Pohořelic

V úterý 12.3. se v Pohořelicích konal okresní turnaj v halovém fotbalu, kterého se zúčastnilo 9 chlapců z 8. a 9. tříd. Vítěz turnaje postupoval do dalšího kola hraného v Ivančicích.

Rozhodovalo se mezi těmito týmy: ZŠ Želešice, ZŠ Modřice, ZŠ Vranovice, ZŠ Židlochovice a pořádající škola ZŠ Pohořelice.

V základní skupině jsme porazili domácí Pohořelice 3:1 a poté i vysokým rozdílem tým Modřic 9:1. Jako vítězové své skupiny jsme postoupili do semifinále. Našim soupeřem se stal tým ZŠ Želešice, se kterým jsme si hravě poradili a zvítězili 4:1. Ve finále jsme narazili opět na domácí Pohořelice. Bohužel finálový zápas nám nepřinesl mnoho štěstí a prohráli jsme těsným rozdílem 2:1.

I přes vynikající střeleckou bilanci (17 vstřelených branek a 5 inkasovaných) si z Pohořelic domů vezeme druhé místo a s 8 góly nejlepšího střelce turnaje Libora Pařízka z 9.C.

Mgr. Lubor Maněk

Soupiska