Základní škola Židlochovice

Soutěž v anglickém jazyce

V měsíci lednu proběhla dvoukolová soutěž v anglickém jazyce pro 8. a 9. ročník. Ve středu 13. 1. 2016 proběhla první písemná část. Naprostá většina žáků byla úspěšnými řešiteli. Do druhého kola, ústní části, postoupilo 10 nejlepších žáků. Ústní část proběhla v úterý 26. 1. v příjemné atmosféře.  Žáci se nejprve krátce představili. Poté si vylosovali téma, na které 10 minut hovořili. Zpestřením soutěže byl popis obrázku. Všichni žáci prokázali velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost konverzovat bez větší přípravy.

A jak to celé dopadlo?

1. místo – Natálie Dobrovolná, 9. A

2. místo – Eliška Janíčková, 8. D

3. místo – Libuše Janková, 9. B

Natálie bude naši školu reprezentovat v okresním kole. Přejeme jí hodně úspěchu a všem děkujeme za účast.

Mgr. Romana Řičicová & Ing. Gabriela Králová