Základní škola Židlochovice

Šplh na tyči

V úterý 21.11. se na naší škole uskutečnilo okrskové kolo ve šplhu na tyči. Této tradiční soutěže se letos zúčastnily pouze 4 školy a 5 soutěžních družstev - ZŠ Rajhrad, ZŠ Pohořelice, ZŠ Sokolnice a ZŠ Židlochovice A a ZŠ Židlochovice B.

Naše "A" družstvo s přehledem zvítězilo, "B" družstvo bylo druhé, takže i letos jsme dokázali obhájit dlouholetou neporaženost v této disciplíně. Vítězové soutěže postupují do okresního finále, které se uskuteční 29.11. ve Šlapanicích.

Družstvo A: Vetešková Sandra, Horák Michael, Sítková Kristýna, Hanek Štěpán, Marková Jiřina, Cyhan Lukáš, Furchová Natálie, Ursacher Denis

Družstvo B: Ceklová Adéla, Běluša Ondřej, Sommerová Denisa, Hanek Kryštof, Koníčková Klára, Sklenský Daniel, Kolegarová Aneta, Novotný Adam.

 

Mgr. David Kopeček