Základní škola Židlochovice

Šplh na tyči

V úterý 22.11. se první a druhou vyučovací hodinu konalo školní kolo ve šplhu na tyči - přebor jednotlivců a tříd. Vítězové z jednotlivých ročníků se nominovali na okrskové kolo ve šplhu, které se na naší škole uskuteční v pátek 25.11. Současně se bojovalo také o prvenství mezi třídami v ročnících. Zvítězila družstva 6.E, 7.B, 8.D a 9.D. Nejrychlejšími závodníky byli Matěj Pavka z 9.B (2,79s) a Klára Koníčková ze 7.C (4,07s)

Výsledky jednotlivci (vždy 1. a 2. místo v ročníku):

6. ročník: chlapci: Hanek Štěpán , Hanek Kryštof, dívky: Sítková Kristýna, Šárková Lucie

7. ročník: chlapci: Musil Adam, Ryšavý Samuel, dívky: Koníčková Klára, Marková Jiřina

8. ročník: chlapci: Ursacher Denis, Novotný Adam, dívky: Furchová Natálie, Nachtigalová Valentina

9. ročník: chlapci: Pavka Matěj, Nováček Kryštof, dívky: Sedláčková Gabriela, Sedláková Veronika

 

Mgr. David Kopeček