Základní škola Židlochovice

Střelecké hody v Želešicích

Ve středu 10.10.2018 se v Želešicích sešli vítězové okrskových kol minifotbalu, aby v několika vzájemných zápasech rozhodli o postupujícím do krajského kola. Rozhodovalo se mezi těmito týmy: ZŠ a MŠ Zastávka, ZŠ TGM Ivančice, ZŠ Tišnov Smíškova, ZŠ Újezd u Brna, ZŠ Bílovice nad Svitavou, ZŠ Židlochovice a pořádající škola ZŠ a MŠ Želešice.

ZŠ Židlochovice reprezentovali tito žáci:

Karel Darolík z 9.A, Daniel Erida z 8.C, Radek Studený z 9.A, Adam Musil z 9.B, Samuel Ryšavý z 9.A, Libor Pařízek z 9.C, Jan Korber z 8.A, Lukáš Zemánek z 9.D a Vojtěch Nečas z 9.A.

V základní skupině jsme porazili ZŠ a MŠ Zastávku 5:1 a poté i domácí tým Želešic 7:1. Jako vítězové své skupiny jsme tedy přímo postoupili do boje o 1. místo. Našim soupeřem byla ZŠ Bílovice nad Svitavou (vítěz skupiny B). Je třeba sportovně uznat, že pro soupeře se jednalo o třetí zápas po sobě jdoucí a na jejich herním projevu byla evidentní značná únava. Finálový zápas skončil vítězstvím Židlochovic 6:0, které si zajistily postup do jarního krajského kola konaném v Blansku.

                                                                                                             Mgr. Lubor Maněk

 

Góly

Pařízek 8

Darolík 5

Zemánek 2

Ryšavý 1

Studený 1

Musil 1

 

Asistence

Darolík 8

Pařízek 3

Ryšavý 3

Nečas 2

Musil 2