Základní škola Židlochovice

Tradiční bazárek

Vážení rodiče,

v pondělí 8.prosince proběhly ve škole třídní schůzky a zároveň jsme Vás již potřetí pozvali na bazárek, který organizuje Sdružení rodičů při základní škole. Úspěch bazárku závisí vždy na ochotě vás rodičů, prarodičů i ostatních příznivců školy, přispět dětem na zkvalitnění prostředí, kde tráví většinu svého času. Letos jsme se rozhodli, že pokud bude bazárek úspěšný, věnujeme jeho výtěžek na pořízení oddychových koutků na Tyršově ulici. Stejně jako školní skříňky, na které jsme přispěli z minulých výtěžků, budou i tato posezení čekat také na děti z nižšího stupně. Až přijdou do naší "velké školy", najdou zázemí, kde budou trávit přestávky. Velké poděkování od sdružení rodičů a také finanční výsledek bazárku najdete v odkaze níže.

Vyúčtování bazárek 2014