Třetí třídy v Březové

Poslední květnový týden jsme strávili v rekreačním středisku Březová. Z nabídky organizace STAN jsme si vybrali program s názvem Noemova archa. Děti absolvovaly spousty her a aktivit spojených s tématem novodobé Noemovy archy. Zúčastnily se několik speciálních adrenalinových aktivit. Během týdne si vyzkoušely lezeckou stěnu, vysokolanové centrum, lukostřelbu, jízdu na raftech a také malé lanové centrum-lanáček. Na vše dohlíželi zkušení instruktoři Terka a Filip. Ve čtvrtek jsme se vydali na celodenní výlet na rozhlednu "Mařenka". I přes nepřízeň počasí jsme si celý týden užili a po týdnu se vraceli se spoustou nových zážitků. Žáci i učitelé budou na příjemně prožitý týden jistě rádi vzpomínat.