Základní škola Židlochovice

Třídní schůzky

Vážení rodiče, zveme Vás na konzultační hodiny s vyučujícími Vašich dětí, které proběhnou v pondělí 9.12. od 16.00 do 18.00 hodin na všech budovách naší školy. V době konání třídních schůzek zveme rodiče a učitele do předvánoční kavárničky, ve kterou se pro toto adventní odpoledne promění školní kuchyňka v oranžovém patře na Tyršově ulici. Naši hosté si zde mohou v předvánoční době odpočinout u výborné kávy a občerstvení, které připravují naši žáci. Domů si budou moci odnést vánoční přání nebo voňavé svíčky, které děti pro toto odpoledne vyrobily. Současně s tím mohou přispět na nákup hraček pro děti onkologického oddělení Dětské nemocnice v Brně, které na ně budou čekat pod vánočním stromečkem. Provoz kavárničky zajišťuje Školní poradenské pracoviště. Těšíme se na Vaši návštěvu.