Turnaj ve florbalu

Tunaj ve florbalu

Ve čtvrtek, 18. června, se v družině konala poslední společná akce tohoto roku. Děti po celý rok poctivě trénovaly florbal, učily se pravidla, přihrávky i mířit přesně na branku. Aby mohly zúročit své dovednosti, utkaly se s ostatními na letním turnaji. Protože nám přálo počasí, donesli jsme si branky a florbalky na hřiště. Děti byly rozděleny do osmi družstev a postupným vyřazováním jsme se dostali až k vítězi. Na první tři místa čekal diplom a věcná odměna, na ostatní aspoň sladká cena útěchy. Všichni bojovali statečně, fandili jeden druhému a vytvořili si navzájem příjemnou atmosféru.

1. místo- družstvo Filipa Křenka
2. místo- družstvo Petra Kurečky