Základní škola Židlochovice

TURNAJ VE FLORBALU

V pátek, 10. března 2017 jsme v družině uspořádali FLORBALOVÝ TURNAJ. Hlavně hoši se na florbalový odpoledne těšili, ale ani děvčata se nenechala zahanbit a pořádně se do sportovního klání opřela. Protože nám počasí zatím moc nepřeje, turnaj jsme uspořádali v tělocvičně. Děti jsme rozdělily do šesti družstev. Hrálo se vyřazovací metodou a každé utkání trvalo cca 5 minut. Do boje o třetí a čtvrté místo postoupily družstva, kde kapitáni byli Daniel Vida a Ondra Běluša. Obě družstva bojovala a snažila se vyhrát. Na třetím místě se umístilo družstvo s kapitánem Ondro Bělušou. Finálový zápas a boj o první a druhé místo se konal mezi družstvy Fandy Sládka a Michala Horáka. Zápas to byl opravdu náročný, ani jedno družstvo nechtělo skončit na druhém místě a tak všichni bojovali do poslední minutky. Nakonec vyhrálo družstvo Michala Horáka. První tři družstva byla odměněna diplomy a věcnými cenami. Za nejlepšího střelce turnaje byl vyhlášen Michal Horák. Sladká odměna čekala na všechny zúčastněné hráče. Sportovní odpoledne si děti pořádně užily a už se těší na další družinové akce, které nás ještě čekají.