Základní škola Židlochovice

Turnaj ve vybíjené

TURNAJ VE VYBÍJENÉ

     V pátek, 8. dubna, se děti z celé družiny sešly jako každé jaro, aby poměřily své síly a obratnost při vybíjené. Bohužel nám nepřálo počasí, takže jsme museli turnaj uspořádat v tělocvičně.

     Děti byly rozděleny do osmi skupinek, které byly namíchané ze všech barevných oddělení, aby se síly spravedlivě rozložily. Družstva bojovala statečně a s plným nasazením. Postupně jedno po druhém vypadávalo a my jsme se blížili ke stupňům vítězů. Finále bylo napínavé do poslední sekundy a nakonec se z výhry a diplomu radovala tato družstva:

  1. místo: Míša Horák, Markétka Menšíková, Šimon Adler a Maroš Bachratý
  2. místo: Ondra Běluša, Peťa Štoček, Viky Fleková, Táda Hejdušek a Monča Svobodová
  3. místo: Zuzanka Rubášová, Adam Nos, Andrejka Nerudová, Míša Tran a Terka Kolářová