Základní škola Židlochovice

Vánoční dílničky

Blížící se vánoční období přináší nejen radost a očekávání dárků, ale také příležitost strávit kvalitní čas společnou tvorbou vánočních ozdob a dekorací. V pátek 8. 12. 2023, se v družině uskutečnily dílničky s vánoční tematikou, na které přišli rodiče a prarodiče našich družinových dětí. Po celé budově školy se rozezněly vánoční koledy. Pod rukama zručných maminek, tatínků, babiček, dědečků a samozřejmě dětí vyrůstaly z připraveného materiálu nádherné vánoční dekorace. Každý si odnesl domů nějakou drobnost, která nejen ozdobí domovy, ale i připomene vánoční čas strávený společně s dětmi. Bylo to velmi příjemné a krásné odpoledne, které vytvářelo úsměvy na tvářích, a z očí vyskakovala radost. Děkujeme všem rodičům a prarodičům, že přišli mezi nás a společně s dětmi jsme proměnili páteční odpoledne v radostnou atmosféru s nádechem Vánoc.