Vánoční dílničky

Předvánoční čas vede každého k zamyšlení, čím druhému člověku udělat radost a vykouzlit úsměv na tváři. U nás tomu nebylo jinak, dne 16. 12. 2016 se v budově školy na Coufalíkově náměstí rozezněly koledy a teplý adventní čaj provoněl celou školu. Rok se s rokem sešel a již třetí Vánoční dílničky proběhly, kde nejen děti, ale i jejich rodiče měli plné ruce práce. Děti s rodiči si společně vyrobili vánoční drobnosti, které si odnesli domů. Vychovatelky školní družiny tímto děkují všem, kteří si přišli udělat radost svou vlastní výrobou vánoční dekorace, uměli se vžít do společné práce a s úsměvem si tyto společné chvíle užili.

Jana Koupilová, vedoucí školní družiny