Základní škola Židlochovice

Vánoční krmení zvířátek

Vánoční nadílka pro zvířátka

             Z důvodu velké čertovské události 4. 12. v Židlochovicích byla naše nadílka zvířátkům přesunuta na čtvrtek 10.12. Lepší den jsme si snad vybrat nemohli. Počasí se nám náramně vydařilo a na cestu nám svítilo krásně sluníčko.

            Všechna družinová oddělení se sešla na „Starci“ a to v plné polní. Děti nesly plné batůžky a tašky dobrot pro zvířátka. Vychovatelky sebou nesly šest barevných lampiónů štěstí, kde měly děti napsána svá přání.  Po cestě na Výhon jsme museli překonávat bahnité nástrahy, ale vše jsme zvládli i na úkor ušpinění. Na rozlehlém palouku se stromky a keříky, děti začaly rozdělovat svoji přinesenou nadílku. Během rozdělování začaly vychovatelky připravovat lampióny k vzlétnutí. Povedlo se! Nadílka pro zvířátka rozdělena a lampióny s přáním vzlétla do nebes k Ježíškovi. Všechny děti se už těší, až vyrazíme znovu do kopců za dalším dobrodružstvím.