Základní škola Židlochovice

Vánoční tvoření s rodiči

Dne 18. 12. 2015 se ve školní družině otevřely dveře pro rodiče a prarodiče našich družinových dětí. V tento den se celá škola proměnila ve vánoční tvoření a v každé třídě byla dílnička, ve které voněly Vánoce. Každá paní vychovatelka si pro jedno oddělení připravila speciální adventní program. Rodiče s dětmi se ocitli ve vánoční atmosféře, kde vonělo vánoční cukroví s výborným čajem a punčem. Po celé budově školy se rozezněly vánoční koledy. Kdo tu byl, tak si mohl vyrobit papírové přáníčko nebo papírového andělíčka na stromeček, keramičkou rybičku, sněhuláka pro štěstí, zdobit vánoční perníčky nebo připomenout si vánoční zvyky. Děkujeme všem rodičům a prarodičům, že přišli mezi nás a společně s dětmi jsme proměnili páteční odpoledne v radostnou atmosféru s nádechem Vánoc.