Základní škola Židlochovice

Vánoční tvoření ve ŠD

Vánoce se kvapem blíží a tak se ve čtvrtek 20. 12. 2018 v školní družině uskutečnily vánoční dílničky. Tentokrát to byly dílničky pro děti, které tvořily tajné výrobky pro své nejbližší. V každém oddělení si pro děti paní vychovatelky připravily jiný vánoční program. Děti si vyrobily stromečky s papírů a bavlnek, vánoční věneček, papírové andělíčky, svíčky z včelího vosku, vyrobily dárečky z rychleschnoucí hmoty, ale také pekly vánoční cukroví, které nesly do svých domovů. Vánoční dílničky se nesly, jako každý rok, v přátelském a pohodovém duchu. Bylo to příjemně strávené odpoledne a moc se těšíme na další dílničky. Přejeme všem krásné a především klidné prožití Vánoc a hodného Ježíška, který donese dětem, co si vysnily.

                                                                                                                        Školní družina