Základní škola Židlochovice

Vítězové halové kopané

Okrskové kolo v halové kopané starších žáků se uskutečnilo 19.3.2014 v Pohořelicích. Naše družstvo bylo složené z kvalitních hráčů, kteří mají fotbalové zkušenosti především ze svých oddílů, za které v průběhu roku hrají.

Hrálo se systémem na dvě skupiny po dobu 20 minut. V rámci skupiny jsme zvítězili nad Vranovicemi 7:1 a Želešicemi 9:0. Ve finále kluci dokázali porazit  družstvo Gymnázia Židlochovice v poměru 2:0 a zvítězili v turnaji.

Nejlepším střelcem týmu Židlochovic byl Jiří Haněl se sedmi brankami. Dále se na vysokém skóre podíleli: Robin Hádlík 3 branky, Radim Zámečník, Vojtěch Ryšánek  a Pavel Bartl - 2 branky a po jedné brance , Petr Pekárek, Pavel Švec.

Za předvedený výkon a nasazení si žáci zaslouží pochvalu a zasloužený postup do okresního kola, které proběhne 26.3. v Ivančicích.

Sestava ZŠ Židlochovice:

brankář David Hýsek, hráči Marek Hušek, Jiří Haněl, Vojtěch Ryšánek, Pavel Švec, Radim Zámečník, Petr Pekárek, Jakub Wolf, Pavel Bartl.