Základní škola Židlochovice

Vodácký výlet 8.A

Dne 15.6 vyrazila naše třída na vodácký výlet. Náš výlet začal cestou hromadnou dopravou, kterou jsme dojeli do Dobšic. Tam na nás čekali instruktoři s vodáckým vybavením, které tvořila loď, vesta a pádla. Prvních pár minut nám říkali, co se smí a nesmí, jak se správně pádluje, a potom jsme vyrazili na cestu. Ujeli jsme 11 km a utábořili jsme se ve vesnici Valtrovice. Jak jsme přijeli na konečnou dnešního dne, zjistili jsme, že tak 90% lidí má spálené nohy a nemohou se skoro pohnout. Nevím, na co jsme v ten moment mysleli, ale nakoupili jsme sladkosti, všechny jsme je snědli a snad každému bylo špatně, a tudíž jsme nechtěli jíst večeři, co nám uvařili. Potom nám vyhládlo a druhou várku už snědli skoro všichni. Po večeři jsme hráli hry a někteří s panem učitelem posilovali. Na druhý den nám sprchlo, takže hodně z nás mělo mokré oblečení. Ten den jsme ujeli 10 km a náš cíl byla obec Krhovice. Tam jsme vyfoukli a zabalili loďky a vydali se na autobus domů. Chtěli bychom poděkovat instruktorům a učitelům Kopečkovi, Maňkovi a paní učitelce Studené za krásný a pohodový výlet.

žáci třídy 8.A