Základní škola Židlochovice

Výlet třeťáků do Permonia

permonium_ 2

permonium_ 3

Ráno 22. 5. vyrazili žáci obou třetích tříd plni očekávání do Permonia v Oslavanech. Po příjezdu byli rozděleni do čtyřčlenných družstev, vybrali si jména, dostali od instruktorů základní pokyny a hon za místními permoníky mohl začít. Při různorodých úkolech hledali indicie, které je při hře posílaly na další cestu. Pouze těm nejpozornějším a nejtrpělivějším se podařilo splnit všechny nástrahy, které je čekaly u jezírka, v bludišti, v pralese, v podzemí i v důlní věži. Ti pak byli na samém konci putování odměněni dřevěnou kostkou se jmény všech oslavanských permoníků. Nakonec ještě hodili všichni míček se svým jménem do tlamy hladového krokodýla. Budeme s napětím čekat na losování, protože výherce obdrží cenu rádia Krokodýl. Všichni tak odjížděli z Oslavan spokojení.

permonium_1

permonium_4