Základní škola Židlochovice

Výtvarná soutěž – VII. ročník

Dne 8. 1. 2021, se ve školní družině uskutečnil již VII. ročník výtvarné soutěže pod názvem „Pohádková postavička v zimě“. Soutěž byla rozdělena do jednotlivých skupin a každý účastník měl možnost vyhrát. Úkolem bylo výtvarné ztvárnění pohádkové postavičky v zimě a to co nejzajímavějším způsobem a různou technikou. Děti se s nadšením pustily do práce. Co účastník, to originální nápad. Tak například jsme mohli obdivovat: Super Červenou Karkulku, bílou Sněhurku, Mata a Pata v zimě, zasněženého Maxipsa Fíka, zimní Obry, Pikao se zimní červenou čepkou, Tři bratry na zimních koních, když draka bolí zimě hlava, Krtečka na sněhu a mnoho a mnoho další nádherných výtvarných zpracování. V každé skupině byly ohodnocené tři nejzajímavější a nejpovedenější výkresy diplomem a sladkou odměnou. Všem ostatním výtvarníkům byl předán diplom pro snažíky.  Výhercům ještě jednou gratulujeme.