„Želešická růže“

Vojtěch Ryšánek a Richard Janíček na trati 3 000 m.

Lucie Bohatá úspěšně útočí na 4. místo v závodě.

V pátek 27.9.2013 se za krásného počasí konal jubilejní 30. ročník přespolního běhu „Želešická růže“. V členitém terénu Želešic reprezentovalo celkem 15 žáků.Nejlépe se umístilo družstvo starších žákyň, které ve složení Lucie Bohatá (4. místo), Gabriela Kolegarová (11.), Eliška Tůmová (20.)  a Eva Krafková (23.)  vybojovalo 3. místo.Velmi dobře si vedli také mladší žáci, když dokázali obsadit 4. místo. Družstvo běželo ve složení Petr Vávra (7. místo), Matěj Marek (12.), Martin Florián (15.)  a Štěpán Knotek (31.).Družstva starších žáků a mladších žákyň závod nedokončila z důvodu zranění, ale i tak všichni bojovali na hranici svých možností. Členové těchto družstev byli:  Kamila  Cechmeisterová (37.), Gabriela Lattenbergová (39.), Kristýna Spěváková (zranění), Vojtěch Ryšánek (11.), Richard Janíček (12.), Jiří Večeřa (22.) a Marek Hušek (zranění).
Všem děkujeme za výbornou reprezentaci a předvedené  výkony.

Všichni závodníci na společné fotografii.

Eliška Tůmová a Lucie Bohatá na trati.