POHÁR ROZHLASU

Krajské kolo Poháru rozhlasu se uskutečnilo 19.5. v Břeclavi.

Naše  družstva si vedla s velkým přehledem a obstála v nabité konkurenci družstev Jihomoravského kraje.

Starší žáci obsadili výborné 4. místo a mladší žákyně 6. místo.

V žádné z disciplín nedošlo k výraznému zhoršení výkonu, ale naopak,  výkonnost většiny závodníků stoupala a překonávaly se další osobní rekordy.

Mezi nejhodnotnější výkony patří 170 cm ve skoku vysokém v podání Richarda Janíčka a 1:53,78 min. v běhu na 600 m Natálie Furchové.

Starší žáci:

Radim Strach, Adam Sklenář, Petr Pekárek, Richard Janíček, Vojtěch Ryšánek, Ondřej Ryšavý, Petr Vávra, Radim Zámečeník, Miroslav Edler, Martin Líbal.

Mladší žákyně:

Natálie Furchová, Aneta Kolegarová, Anna Kolegarová, Kamila Cechmeisterová, Barbora Sedláčková, Lucie Vintrlíková, Adéla Kelblová, Magdalena Weisová, Kateřina Šillerová, Natálie Minaříková.

Děkujeme za pěkné zážitky ze všech tří kolo Poháru rozhlasu a těšíme se na příští rok, kdy budeme moci trénovat v důstojných podmínkách nového školního hřiště.

DĚKUJEME za reprezentaci.