PYŽAMOVÁ PÁRTY

V pátek 16. února se v naší školní družině uskutečnila „Pyžamová párty“. Program byl bohatý. Na začátku se děti i všichni zúčastněni rodiče převlékli do pyžamek. Děti byly rozděleny do pěti skupin a seznámeny se soutěžním programem, který na nás čekal. Po celé budově byly rozmístěny stanoviště s úkoly, jako třeba skákání po vytyčené dráze, chůze na chůdách, házení polštářů na cíl, malování obrázku se zavázanýma očima a nafukování balónků na čas. Nedílnou součástí byla promenáda v pyžamkách a taneční kreace, které byly odměněny diplomy, dárečky a sladkou odměnou.

Děkujeme, že se akce líbila a všichni se odreagovali. Velký dík patří zúčastněným rodičům za jejich smysl pro humor a odvahu. Děti si to náramně užily a celá pyžamová párty byla dle jejich slov VYNIKAJÍCÍ! VÝBORNÁ! PROSTĚ DOST DOBRÁ!

Jana Koupilová, vedoucí školní družiny